Літак МАУ здійснив аварійну посадку в аеропорту Тбілісі

  Причиною аварійної посадки стала відмова гальмівної системи
  Літак авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України» (МАУ), що виконував рейс Київ-Тбілісі, здійснив аварійну посадку в Тбіліському міжнародному аеропорту. Інформацію про це поширює телеканал «Руставі 2». За попередніми даними, причиною аварійної посадки стала відмова гальмівної системи повітряного судна. Літак прилетів в
  • 4 Лютого, 17:29
  • Розсилка

  Причиною аварійної посадки стала відмова гальмівної системи

  Літак авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України» (МАУ), що виконував рейс Київ-Тбілісі, здійснив аварійну посадку в Тбіліському міжнародному аеропорту. Інформацію про це поширює телеканал «Руставі 2».

  За попередніми даними, причиною аварійної посадки стала відмова гальмівної системи повітряного судна. Літак прилетів в аеропорт із запізненням на 35 хвилин і зайшов на посадку на великій швидкості.

  На злітно-посадковій смузі аеропорту були мобілізовані пожежні розрахунки, а також кілька бригад рятувальників і поліції. Допомога рятувальників не знадобилася нікому з пасажирів і членів екіпажу судна.

  Нагадаємо, 31 жовтня в Міжнародному аеропорту «Бориспіль» літак МАУ, який повинен був виконати рейс Київ-Харків, зіткнувся з вантажівкою служби бортового харчування.

  Джерело: Новини Грузія

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ