Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Миколаївський суднобудівний завод зупинив свою роботу

  • Розсилка
  Миколаївський суднобудівний завод зупинив свою роботу

  30 жовтня керівництво Укроборонпрому звернулося до секретаря РНБО з проханням сприяти у вирішенні долі стратегічного підприємства

  Державне підприємство «Миколаївський суднобудівний завод», яке входить до складу державного концерну Укроборонпром, зупинило роботу.

  Про це повідомили у прес-службі держконцерну.

  Причиною зупинки в концерні називають відсутність рішення Кабінету Міністрів щодо фінансування утримання ракетного крейсера проекту 1164.

  Також зараз арештовані рахунки підприємства, а заборгованість по заробітній платі становить понад 58 млн грн.

  Зазначається, що завод  вже 3-ій рік самостійно виконує відповідні роботи, оскільки припинення підтримки крейсера призведе до руйнування його енергетичних вузлів, елементів обладнання, екологічного забруднення акваторії річок Буг та Інгул.

  В держконцерні додали, що у результаті руйнування та проведення консервації спеціальних виробів і його складових вартість крейсера у розмірі капітальних інвестицій впаде до вартості металобрухту.

  Крім того, наголошується, що 30 жовтня керівництво Укроборонпрому звернулося до секретаря Ради національної оборони і безпеки Олександра Турчинова з проханням сприяти у вирішенні долі стратегічного підприємства.

  Миколаївський суднобудівний завод спеціалізується на будівництві суден усіх типів з масою корпуса до 28 тис тонн, а також виконує ремонт судів. З квітня 2011 року завод включений до складу Укроборонпрому.

  Укроборонпром був створений в грудні 2010 року, до його складу входить 134 підприємства військово-промислового комплексу.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ