Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Міністр оборони Канади розповів про важелі впливу на Кремль

  • Розсилка
  Міністр оборони Канади розповів про важелі впливу на Кремль

  Харджит Саджан назвав важелями впливу на РФ показ єдності та рішучості НАТО

  Підтримуючи Україну та інші європейські країни, Канада намагається надіслати Росії потужний сигнал стримування. Про це заявив міністр оборони Канади Харджит Саджан, повідомляє «Укрінформ».

  «Як міністр оборони я зосереджений на тому, аби ми мали необхідні ресурси й могли надіслати відповідний сигнал. При чому не лише двостороннім шляхом працюючи безпосередньо із Україною, але й через НАТО», - відповів Саджан на запитання про вплив підтримки Канадою України на відносини Оттави і Москви.

  Він додав, що «надсилання відповідного сигналу, показ єдності та рішучості НАТО є дуже важливими, і ми добре із цим справляємося».

  Однак, Саджан наголосив на важливості одночасного збереження каналів комунікації із Кремлем. «Нам треба упевнитися, що двері завжди відкриті для діалогу, оскільки нашою метою є деескалація, аби ми усі могли реагувати на інші спільні для усього світу загрози», - зазначив міністр.

  За його словами, однією із таких загроз є глобальний тероризм. «Тероризм загрожує кожній державі і Канада не виняток. Тож нам саме цим і треба зайнятися», - підсумував глава оборонного відомства.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ