Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Міністр оборони США у вівторок виступить перед Конгресом

  • Розсилка
  Джеймс Меттіс - Міністр оборони США у вівторок виступить перед Конгресом
  Джеймс Меттіс

  Джеймс Меттіс торкнеться питань стратегії, бюджету і модернізації збройних сил

  Керівник Пентагону Джеймс Меттіс разом із заступником керівника об’єднаного комітету начальників штабів генералом Полом Селвою в вівторок має виступити перед Комітетом збройних сил Палати представників Конгресу США під час слухань. Про це пише видання The Hill.

  Як очікується Міністр оборони і заступник очільника американського генштабу мають зупинитися на висвітленні двох стратегічних документів, які були нещодавно опубліковані. Мова йде про Стратегію національної оборони, яка була презентована в середині січня 2018 року, і Огляд ядерної політики США, який з’явився минулого тижня.

  Окрім того очікується, що Джеймс Меттіс торкнеться питання стабільного фінансування збройних сил США. Це відбуватиметься на фоні того, що Конгрес до 8 лютого повинен буде прийняти чергову резолюцію щодо продовження фінансування щонайменше на рівні 2017 року, якщо не вдасться досягнути згоди щодо введення в дію бюджету на 2018 рік.

  При цьому навіть в таких умовах чергова резолюція ускладнинь модернізацію збройних сил країни, особливо по частині перспективних програм таких як стратегічних бомбардувальник В-21 чи стратегічний ракетоносець класу «Колумбія». Можливо також Джеймс Меттіс розповідь більше деталей про проект бюджету Міністерства оборони на 2019 рік, який має складати до 716 млрд. доларів. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ