Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Мінюст спростить батькам процес вивезення дитини за кордон

  • Розсилка
  Мінюст спростить батькам процес вивезення дитини за кордон

  Зараз для вивезення дітей, які не досягли 16 років, потрібне нотаріально посвідчений дозвіл другого з батьків

  Міністерство юстиції розглядає можливість дозволити тому з батьків, із ким проживає дитина, вивезти її за кордон до одного місяця без дозволу іншого з батьків.  Про це повідомив міністр юстиції Павло Петренко у Львові.

  «Одна з новацій другого пакету законів #ЧужихДітейНеБуває – дати можливість тому з батьків, з ким проживає дитина, вивезти дитину за кордон до 1 місяця без дозволу іншого з батьків», – написав він у Twitter.

  «Це цілком європейська практика, яка дасть можливість дитині відпочити, або пройти курс лікування», – додав міністр.

  Зараз для вивезення дітей, які не досягли 16 років, потрібне нотаріально посвідчений дозвіл другого з батьків, із маршрутом прямування і часовими рамками поїздки. Один із винятків – позбавлення батьківських прав.

  Петренко наголосив: «Дитина не повинна страждати, якщо батьки розлучаються. Це одне з головних завдань, яке ставила перед собою наша команда, розробляючи кампанію #ЧужихДітейНеБуває».

  Стягнення боргів з аліментів міністр назвав одним із пріоритетів у роботі своєї команди.

  «Львівська область – серед лідерів по Україні з ліквідації боргів з виплати аліментів. На разі тут стягнуто 41 млн гривень. З них 20 млн грн – завдяки новаціям закону», – зазначив Петренко.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ