Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  МВФ дасть Україні гроші не раніше 2018 року - S&P

  • Розсилка
  МВФ дасть Україні гроші не раніше 2018 року - S&P

  На думку S&P, необхідною умовою для відновлення економіки України є проведення реформ

  Міжнародне рейтингове агентство Standard & Рооr's вважає, що Міжнародний валютний фонд виділить Україні наступний транш не раніше першого кварталу 2018 року. Про це сказано в повідомленні агентства.

  На думку S&P, необхідною умовою для відновлення економіки України є проведення реформ і дотримання вимог програми розширеного фінансування МВФ.

  «Уряд України досяг прогресу відносно деяких реформ, однак темпи їхнього проведення невисокі, внаслідок чого наступний (четвертий) транш, швидше за все, буде отриманий не раніше першого кварталу 2018 року», - повідомляє агентство.

  S&P думає, що необхідні реформи стосуються політичного устрою, у зв'язку із чим їхнє проведення пов'язане з труднощами і є часозатратним.

  При цьому вказано, що часу для проведення цих реформ залишається не дуже багато з урахуванням того, що наступні президентські й парламентські вибори в Україні відбудуться в 2019 році.

  Як повідомлялось, Standard & Рoor's прогнозує курс гривні на кінець 2018 року на рівні 27,3 грн/дол., на кінець 2019 року - 27,5 грн/дол.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ