МВС: знайдено тіло полковника спецназу Нацгвардії, вбитого в бою 3 червня

  У відомстві повідомили, що тіло Олександра Бойка доставлено в Сєверодонецьк
  Міністерство внутрішніх справ повідомило, що тіло полковника спецназу Нацгвардії Олександра Бойка, якого було вбито 3 червня в бою під Попасною, знайдено. Відповідну заяву поширив у Twitter спікер МВС Артем Шевченко. «Після довгих пошуків тіло вбитого 3 червня в бою під Попасною полковника спецназу Нацгвардії Олександра Бойка доставлено в
  • 12 Серпня, 18:14
  • Розсилка
  Олександр Бойко
  Олександр Бойко

  У відомстві повідомили, що тіло Олександра Бойка доставлено в Сєверодонецьк

  Міністерство внутрішніх справ повідомило, що тіло полковника спецназу Нацгвардії Олександра Бойка, якого було вбито 3 червня в бою під Попасною, знайдено. Відповідну заяву поширив у Twitter спікер МВС Артем Шевченко.

  «Після довгих пошуків тіло вбитого 3 червня в бою під Попасною полковника спецназу Нацгвардії Олександра Бойка доставлено в Сєверодонецьк», - заявив Шевченко.

  Нагадаємо, 20 червня прес-служба Національної гвардії повідомила, що під час виконання бойового завдання в зоні АТО в результаті бойового зіткнення зник безвісти офіцер Нацгвардії полковник Олександр Бойко. У повідомленні йшлося, що «за непідтвердженими даними, офіцер утримувався одним із терористичних підрозділів «ЛНР».

  Проте спікер Міноборони з питань АТО Олександр Мотузяник заявив, що інформація щодо Бойка находиться різна.

  «Відомості про його перебування в частині російсько-терористичних військ поки не підтверджуються. Керівництво Нацгвардії здійснює вичерпні заходи з метою розшуку військовослужбовця», - заявив полковник журналістам.

  Про зникнення Бойка повідомила його дружина. За її словами, полковник спецназу зник за загадкових обставин в Луганській області в районі Золотого.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ