На Буковині поховали відомого українського письменника

  • Розсилка
  Василь Селезінка - На Буковині поховали відомого українського письменника
  Василь Селезінка

  У Чернівцях помер письменник та відомий телеведучий Василь Селезінка

  У Чернівцях провели в останній шлях відомого журналіста, телеведучого, культурного діяча Василя Селезінку. Він помер на 85-му році життя 11 листопада.

  Про це на своїй Facebook-сторінці повідомила журналістка Антоніна Фантух. 

  Відомий актор, письменник, журналіст, театральний і телевізійний режисер Василь Михайлович Селезінка народився 14 жовтня 1933 в селі Іспас Горішній, Коломийського району Івано-Франківської області.

  Сім років працював актором в Рівненському обласному театрі, потім головним режисером Чернівецької обласної студії телебачення. Автор, або співавтор і режисер, призначених для передачі по республіканському (УТ), союзному (ЦТ) та Інтербаченню, зокрема передач культурно-мистецького спрямування «Сяйво». Автор, режисер та ведучий циклу передач (всього було 139 передач) «Місто моєї любові», в яких передавав глядачам архітектурну і пейзажну красу «маленького Парижа» (Чернівців).

  Був художнім керівником Чернівецького українського музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської. Є автором близько 1000 друкованих статей, рецензій, драматичних і прозових творів. Член Спілки журналістів України (1973), Заслужений діяч мистецтв України (2005). 

  Поховали Василя Селезінку на цвинтарі на вулиці Зеленій.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ