На Хмельниччині під час військово-польових навчань підірвалися троє військових

  Троє військовослужбовців отримали осколкові поранення
  Сьогодні, 1 грудня, близько 14:00 на військовому полігоні після навчань особового складу із залученням військової техніки при перевірці території підірвалися троє військовослужбовців Центру розмінування. Про це повідомляє 3849.com.ua. «Військовослужбовці Центру розмінування перевіряли полігон на предмет виявлення залишків
  • 1 Грудня, 2016, 22:18
  • Розсилка

  Троє військовослужбовців отримали осколкові поранення

  Сьогодні, 1 грудня, близько 14:00 на військовому полігоні після навчань особового складу із залученням військової техніки при перевірці території підірвалися троє військовослужбовців Центру розмінування.

  Про це повідомляє 3849.com.ua.

  «Військовослужбовці Центру розмінування перевіряли полігон на предмет виявлення залишків вибухонебезпечних предметів, коли спрацював взривник одного з таких та стався вибух, внаслідок якого троє військовослужбовців отримали осколкові поранення. Одразу на місце події прибув військовий лікар, який надав першу медичну допомогу та доправив потерпілих в міську лікарню, де їх прооперували», - зазначив начальник відділу збору та обробки інформації з регіонів Андрій Агєєв.

  Як повідомляє головний лікар міської лікарні Олександр Чернець, двоє військових перебувають у стані середньої важкості, ближчому до задовільного, останній військовослужбовець - ближче до важкого.

  «Він отримав пошкодження плечової артерії, тому завтра в супроводі військових лікарів його буде доправлено у Вінницький військово-медичний клінічний центр», - зауважив Андрій Агєєв.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ