На Луганщині ватажки бойовиків зазивають місцеве населення до своїх лав
![На Луганщині ватажки бойовиків зазивають місцеве населення до своїх лав](/img/article/3984/88_main-v1487153103.jpg)
Бойовики доукомплектовують особовим складом свої з’єднання і частини
Командування російсько-окупаційних військ на Донбасі активізували заходи з доукомплектування особовим складом своїх частин і з’єднань на Луганщині. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.
«Командуванням 2-го АК (Луганськ) ЗС РФ активізовано агітаційні заходи рекрутування місцевого населення за різними військовими спеціальностями у містах Луганськ, Алчевськ та Кадіївка з метою доукомплектування особовим складом підпорядкованих з’єднань і частин», – йдеться у повідомленні.
Також, за даними ГУР, противник, використовуючи режим припинення вогню (з 9 лютого ц.р.), проводить заходи з доукомплектування підрозділів особовим складом та його ротацію, здійснює маскування та фортифікаційне обладнання бойових позицій.
Коментарі — 0