Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  На Закарпатті прорвало дамбу, п'ять сіл підтоплено

  • Розсилка
  Підтоплення сіл - На Закарпатті прорвало дамбу, п'ять сіл підтоплено
  Підтоплення сіл
  Фото: goloskarpat.info

  Найбільше підтоплені сільськогосподарські угіддя в селах Вільхівка, Каменське та Заріччя

  У Закарпатській області в результаті прориву дамби на річці Боржава сталося підтоплення сільськогосподарських угідь сіл Боржавське та Великі Ком'яти. Про це повідомляє «Голос Карпат».

  Зазначається, що після проходження інтенсивних опадів  в ніч з 3 на 4 лютого 2018 р., на  річці Боржава та Іршавка  пройшло стрімке  підняття  рівнів води і  вода вийшла на заплаву, що призвело  до підтоплення в понижених місцях сільськогосподарських угідь. Найбільше підтоплені сільськогосподарські угіддя в селах Вільхівка, Каменське та Заріччя.  Внаслідок прориву дамби на річці Боржава в Виноградівському районі, пройшло підтоплення сільськогосподарських угідь сел Боржавське та  Великі Комяти з послідуючим переходом  частини води самопливом в сторону Заріччя, що призвело  до підтоплення  сільськогосподарських угідь та дворогосподарств  громадян.

  Під час огляду затоплених місць місцевими керівниками було  визначено  дворогосподарства, які зазнали  підтоплення та складено відповідні акти, а також  прийнято рішення про термінове відновлення пошкодженої частини  дамби, що знаходиться в зоні  обслуговування Виноградівського МУВГ, з метою  недопущення в подальшому  підтоплень сільськогосподарських угідь та дворогосподарств  в Іршавському районі, повідомило Берегівське МУВГ.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ