Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Набув чинності новий порядок переміщення товарів через лінію розмежування на Донбасі

  • Розсилка
  Набув чинності новий порядок переміщення товарів через лінію розмежування на Донбасі

  Переміщення вугілля через лінію розмежування здійснюється виключно залізницею через певні контрольні пункти

  Порядок переміщення товарів через лінію розмежування в зоні проведення антитерористичної операції (АТО) на Донбасі набув чинності.

  Порядок був затверджений постановою Кабінету Міністрів №99 від 1 березня, опублікований в офіційному виданні центральних органів виконавчої влади «Урядовий кур'єр» 4 березня і набирає чинності через 10 днів з дня його опублікування, а саме 14 березня.

  Відповідно до затвердженого урядом порядку переміщення товарів, через лінію розмежування дозволяється перевозити у складі гуманітарного конвою продукти харчування і лікарських препаратів, товар і продукцію металургійної, гірничозбагачувальній, вуглевидобувної галузей і об'єктів критичної інфраструктури.

  Також порядок переміщення товарів стверджує створення гуманітарних майданчиків, на яких будуть формуватися вантажі для відправки гуманітарної допомоги на тимчасово окуповану територію, а також гуманітарно-логістичних центрів, де буде здійснюватися дрібна і дрібнооптова торгівля продуктами харчування, засобами особистої гігієни, одягом, взуттям або побутовою хімією.

  «За рішенням керівника антитерористичної операції в районі її проведення можуть встановлюватися додаткові обмеження», - свідчить постанова Кабінету міністрів.

  Зазначається, що постанова набирає чинності через 10 днів з моменту її опублікування, а пункти 9 і 31 Порядку переміщення товарів - через місяць.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ