Нацбанк спростив умови покупки єврооблігацій для банків

  НБУ дозволив банкам не отримувати індивідуальну ліцензію
  Національний банк вирішив спростити умови покупки банками єврооблігацій. Про це йдеться в постанові НБУ №77 від 8 серпня. Зокрема, НБУ дозволив банкам не отримувати індивідуальну ліцензію на валютні операції для інвестицій у боргові цінні папери, випущені за кордоном для фінансування кредиту, наданого нерезидентом цьому банку. Тепер банк зможе
  • 9 Серпня, 20:14
  • Розсилка

  НБУ дозволив банкам не отримувати індивідуальну ліцензію

  Національний банк вирішив спростити умови покупки банками єврооблігацій. Про це йдеться в постанові НБУ №77 від 8 серпня.

  Зокрема, НБУ дозволив банкам не отримувати індивідуальну ліцензію на валютні операції для інвестицій у боргові цінні папери, випущені за кордоном для фінансування кредиту, наданого нерезидентом цьому банку.

  Тепер банк зможе проводити такі операції в межах генеральної ліцензії на здійснення валютних операцій у частині залучення та розміщення іноземної валюти на міжнародних ринках.

  «Такі кроки сприятимуть вдосконаленню умов для управління ліквідністю банків та їх зовнішніх боргових зобов'язань, і не матимуть негативного впливу на стан валютного ринку», - зазначили в НБУ.

  Джерело: Українські новини

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ