Нацбанк терміново перегляне макропрогнози для МВФ

  НБУ збирає 20 березня позачергове засідання
  Національний банк України має намір у понеділок, 20 березня, провести позачергове засідання комітету з монетарної політики для оновлення макроекономічних прогнозів з урахуванням ефекту введення блокади на Донбасі, що сприятиме прискоренню виділення Міжнародним валютним фондом чергового траншу. Про це повідомляє прес-служба НБУ в Фейсбуці.
  • 19 Березня, 14:46
  • Розсилка
  Нацбанк України
  Нацбанк України

  НБУ збирає 20 березня позачергове засідання

  Національний банк України має намір у понеділок, 20 березня, провести позачергове засідання комітету з монетарної політики для оновлення макроекономічних прогнозів з урахуванням ефекту введення блокади на Донбасі, що сприятиме прискоренню виділення Міжнародним валютним фондом чергового траншу.

  Про це повідомляє прес-служба НБУ в Фейсбуці.

  «Національний банк планує оновити макроекономічні прогнози з урахуванням ефекту торгової блокади ОРДЛО. З цією метою в понеділок, 20 березня 2017 року, відбудеться позачергове засідання комітету НБУ з монетарної політики. Оновлені макропрогнози будуть надані МВФ», - йдеться в повідомленні.  Нагадаємо, питання виділення Україні траншу за програмою розширеного фінансування (EFF) на 1 млрд доларів зникло з порядку денного ради директорів МВФ 20 березня. У Мінфіні пояснили, що це пов'язано з торговою блокадою Донбасу.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ