Нацбанк випустив пам’ятну монету на честь ідеолога «Кирило-Мефодіївського братства»

  Роздрібна ціна монети складатиме 35 гривень
  Національний банк України 20 квітня запустив в обіг нову пам'ятну монету, присвячену етнографу, громадському діячу, історику, археографу Миколі Костомарову. Про це повідомляє прес-служба НБУ. «Микола Іванович Костомаров входив до складу багатьох наукових установ, був ідеологом товариства «Кирило-Мефодіївське братство»
  • 21 Квiтня, 07:09
  • Розсилка
  Пам’ятна монета
  Пам’ятна монета

  Роздрібна ціна монети складатиме 35 гривень

  Національний банк України 20 квітня запустив в обіг нову пам'ятну монету, присвячену етнографу, громадському діячу, історику, археографу Миколі Костомарову.

  Про це повідомляє прес-служба НБУ.

  «Микола Іванович Костомаров входив до складу багатьох наукових установ, був ідеологом товариства «Кирило-Мефодіївське братство» та автором його програмного документа «Книга буття українського народу», - зазначають у Нацбанку.

  Монета має номінал 2 гривні і продовжує серію «Видатні особистості України», роздрібна ціна складатиме 35 гривень, тираж – 25 тисяч штук.

  На аверсі монети у центрі розміщено стилізовану композицію – на тлі газетних сторінок складено книги і на них розміщується глобус; на реверсі – портрет Миколи Костомарова, його факсиміле та роки життя.

  Художником ескізів і скульптором монети виступив Анатолій Демяненко.

  Нагадаємо, Національний банк України у 2016 році реалізував 1,13 млн пам'ятних монет на суму 170 млн гривень. Ця сума вдвічі перевищує дохід від реалізації пам'ятних монет у 2015 році.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ