Наступгого року на українські дороги витратять 40 млрд грн

  Керівник уряду зазначив, що Кабінет міністрів не збирається просто викидати гроші на ремонт доріг, адже його мета - будівництво якісних нових доріг
  Наступного року у проект держбюджету планують закласти 40 мільярдів гривень на ремонт і будівництво доріг. Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час ознайомлення зі звітом щодо виконання капітального ремонту ділянки дороги Н-01 Київ-Знам’янка, повідомляє «Укрінформ». «Наступного року плануємо 40 млрд грн
  • 12 Вересня, 11:18
  • Розсилка
  Гройсман інспектує ремонт доріг 
  Гройсман інспектує ремонт доріг 

  Керівник уряду зазначив, що Кабінет міністрів не збирається просто викидати гроші на ремонт доріг, адже його мета - будівництво якісних нових доріг

  Наступного року у проект держбюджету планують закласти 40 мільярдів гривень на ремонт і будівництво доріг.

  Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час ознайомлення зі звітом щодо виконання капітального ремонту ділянки дороги Н-01 Київ-Знам’янка, повідомляє «Укрінформ».

  «Наступного року плануємо 40 млрд грн видатків на ремонт і будівництво доріг», - сказав Гройсман, нагадавши, що цього року на ремонт доріг було виділено 30 млрд грн.  

  При цьому, за його словами, уряд не ставить перед собою мету - просто витрату коштів на ремонт доріг, а планує будівництво якісних нових доріг.

  «В мене немає такої цілі, щоб витратити кошти на ремонт доріг. В мене ціль одна - побудувати дороги. І тут важливо, щоб була відповідна якість. Тому в доступі є 30 млрд грн. На наступний рік ми плануємо в рамках Дорожнього фонду, що видатки будуть вже не 30, а 40 млрд. Більше того, це тільки те, що стосується державних коштів», - зазначив прем'єр. 

  Якщо ж додати до цієї суми ще кошти, які виділятимуться з місцевих бюджетів, то, за словами Гройсмана, цей обсяг фінансів, безумовно, буде значно більшим. 

  «Якщо ми візьмемо, що в рамках децентралізації ми дали можливість містам будувати і ремонтувати дорогу, то звісно ці суми будуть більшими. Тому і в цьому, і наступному роках ми будемо бачити будівництво і завершення будівництва нових доріг, реконструкцію доріг,  дороги в містах, в об'єднаних територіальних громадах. Тобто цей масштабний процес розпочався, і він не буде зупинений, я вам це гарантую», - наголосив керівник уряду.

   

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ