Найбільше вакансій у сільському та лісовому господарствах

  Держстат відзвітував про потреби роботодавців
  Більшість вакансій в Україні на початок квітня налічується у сільському, лісовому та рибному господарстві - 22%. Про це йдеться у статистичній інформації, оприлюдненій Державною службою зайнятості, передає «Главком». Як зазначається, на 1 квітня кількість вакансій, заявлених роботодавцями до Державної служби зайнятості, у порівнянні з
  • 20 Квiтня, 12:18
  • Розсилка
  Найбільший попит на робітників з обслуговування устаткування.
  Фото: Епізод
  Найбільший попит на робітників з обслуговування устаткування.

  Держстат відзвітував про потреби роботодавців

  Більшість вакансій в Україні на початок квітня налічується у сільському, лісовому та рибному господарстві - 22%. Про це йдеться у статистичній інформації, оприлюдненій Державною службою зайнятості, передає «Главком».

  Як зазначається, на 1 квітня кількість вакансій, заявлених роботодавцями до Державної служби зайнятості, у порівнянні з відповідною датою минулого року, зросла на половину та становила понад 73 тис. одиниць.

  За видами економічної діяльності, більшість вакансій налічується у сільському, лісовому та рибному господарстві (22%), на підприємствах 5 переробної та добувної промисловості (20%), торгівлі та ремонту автотранспорту (16%). За професійними групами, найбільший попит роботодавців спостерігається на робітників з обслуговування устаткування та машин (24%), а також на кваліфікованих робітників з інструментом (18%).

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ