Наймолодшим мільйонером Києва виявився однорічний малюк

  Найстаршому столичному мільйонеру вже виповнилося 99 років
  Майже дві тисячі киян задекларували доходи у понад 1 мільйон гривень. Найстаршому мільйонеру 99 років, наймолодшому – всього один рік.   Про це йдеться у повідомленні Державної фіскальної служби Києва. «Що стосується столичних мільйонерів, майже 2 тис осіб, які отримали дохід в понад 1 мільйон гривень, подали декларації про
  • 18 Травня, 07:21
  • Розсилка
  <p>Юний киянин отримав 1 млн гривень у спадщину</p>

  Юний киянин отримав 1 млн гривень у спадщину

  Найстаршому столичному мільйонеру вже виповнилося 99 років

  Майже дві тисячі киян задекларували доходи у понад 1 мільйон гривень. Найстаршому мільйонеру 99 років, наймолодшому – всього один рік.  

  Про це йдеться у повідомленні Державної фіскальної служби Києва.

  «Що стосується столичних мільйонерів, майже 2 тис осіб, які отримали дохід в понад 1 мільйон гривень, подали декларації про доходи. У своїх деклараціях вони задекларували 12,7 мільярдів гривень, з яких до сплати в бюджет узгоджено майже 0,5 мільярда гривень ПДФО та понад 48 мільйонів гривень військового збору», – заявила начальник Головного управління ДФС у Києві Людмила Демченко.

  За даними фіскальної служби Києва, найстаршим декларантом цьогорічної кампанії виявився 99-річний мешканець Шевченківського району столиці, який задекларував понад 58 мільйонів гривень від продажу нерухомості.

  «Батьки наймолодшого мільйонера – однорічного мешканця Оболоні відобразили у декларації отримання малюком спадщини на суму 1 мільйон гривень», - йдеться в повідомленні.  

  Найбільша сума задекларованого доходу зафіксована у Шевченківському районі Києва – 330,7 мільйона гривень.   

  Відзначається, що від початку 2017 року кияни подали понад 18 тисяч декларацій про майновий стан та доходи із загальною сумою задекларованого доходу в 15 мільярдів 117 мільйонів гривень.

  Попередньо, за поданими деклараціями узгоджено до сплати в бюджет понад 604,5 мільйонів гривень ПДФО та більш ніж 64 мільйони гривень військового збору.  

  Читайте також матеріал «Главкома» «Чи можна в Україні заробити на депозитах і яким банкам довіритись (РЕЙТИНГ)»

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ