Німеччина виділить Києву €180 тисяч на полігон відходів

  Німецька сторона підкреслила, що Київ та німецьке міністерство повинні знаходити нові напрями розвитку співпраці
  Німеччина виділить Києву 180 тисяч євро, які використають для розробки техніко-економічного обґрунтування підвищення безпеки полігону твердих побутових відходів у Підгірцях. Про це повідомляє прес-служба Київської міської адміністрації. «Ми дуже вдячні німецькій стороні за допомогу, яку отримує Україна та Київ зокрема. Питання
  • 10 Жовтня, 00:19
  • Розсилка

  Німецька сторона підкреслила, що Київ та німецьке міністерство повинні знаходити нові напрями розвитку співпраці

  Німеччина виділить Києву 180 тисяч євро, які використають для розробки техніко-економічного обґрунтування підвищення безпеки полігону твердих побутових відходів у Підгірцях.

  Про це повідомляє прес-служба Київської міської адміністрації.

  «Ми дуже вдячні німецькій стороні за допомогу, яку отримує Україна та Київ зокрема. Питання щодо підвищення безпеки використання полігону в Підгірцях назріло вже давно. І потребує негайного вирішення, щоб не дійшло до ситуації, в якій опинився цього року Львів», – заявив голова Києва Віталій Кличко.

  Німецька сторона підкреслила, що Київ  та німецьке міністерство повинні знаходити нові напрями розвитку співпраці, щоб допомагати не лише киянам.

  «Наша співпраця має стати зразком для інших українських міст, яким ми готові допомагати та ділитися технологіями», – наголосив член делегації з Німеччини Ґунтер Адлер.

  Також німецька сторона може надати Києву напрацьовану модель утеплення житлових будинків, що допоможе мешканцям суттєво економити на опаленні.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ