Палеонтологи виявили в Аргентині найбільшого у світі динозавра

  Ймовірно, велетенський динозавр важив понад 69 тонн і мав більш ніж 36,5 метрів завдовжки
  Палеонтологи в Аргентині знайшли та описали новий вид динозавра, який був найбільшою з нині відомих тварин, що колись була на Землі. Про це повідомляє National Geographic. Висновок першого наукового опису особливо великого титанозавра стверджує, що тварина під назвою Patagotitan mayorum існувала близько 102 мільйонів років тому.
  • 10 Серпня, 01:53
  • Розсилка
  Модель титанозавра відтворена у постійній експозиції Американського музею природознавства в Нью-Йорку
  Модель титанозавра відтворена у постійній експозиції Американського музею природознавства в Нью-Йорку

  Ймовірно, велетенський динозавр важив понад 69 тонн і мав більш ніж 36,5 метрів завдовжки

  Палеонтологи в Аргентині знайшли та описали новий вид динозавра, який був найбільшою з нині відомих тварин, що колись була на Землі.

  Про це повідомляє National Geographic.

  Висновок першого наукового опису особливо великого титанозавра стверджує, що тварина під назвою Patagotitan mayorum існувала близько 102 мільйонів років тому.

  Ймовірно, цей велетенський динозавр важив понад 69 тонн - це приблизно як 12 африканських слонів - і мав більш ніж 36,5 метрів завдовжки.

  Коли палеонтологи вперше побачили останки на фермі в аргентинському регіоні Патагонії, вони одразу зрозуміли, що цей вид буде дуже великим.

  Повністю зроблена модель титанозавра відтворена у постійній експозиції Американського музею природознавства в Нью-Йорку. Вона там знаходиться з початку 2016 року, але тільки зараз вчені змогли тварину описати.

  Вчені однак вважають, що оцінки ваги та розміру динозавра мають низку помилок, тому цифри не є абсолютно точними.  Нагадаємо, нещодавно на Полтавщині розкопали скіфське золото, якому більше 2,5 тис. років.

  Як повідомляв «Главком», у Мексиці також розкопали стародавній храм ацтеків, присвячений богу Кетцалькоатлю, та стадіон для ритуальної гри з м'ячем.

  Джерело: Громадське

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ