Парубій відкрив ранкове засідання Ради

  Рада розгляне питання фінансової політики та інформатизації
  Спікер парламенту Андрій Парубій відкрив пленарне засідання Ради. Нардепи у вівторок планують розглянути два блоки питань - фінансової політики і інформатизації. Порядок денний пленарного засідання на 20 червня розміщено на сайті парламенту. Також Рада у вівторок планує розглянути президентський законопроект щодо посилення ролі
  • 20 Червня, 10:07
  • Розсилка
  <p>Андрій Парубій</p>
<p>Фото: Главком&nbsp;</p>

  Андрій Парубій

  Фото: Главком 

  Рада розгляне питання фінансової політики та інформатизації

  Спікер парламенту Андрій Парубій відкрив пленарне засідання Ради. Нардепи у вівторок планують розглянути два блоки питань - фінансової політики і інформатизації.

  Порядок денний пленарного засідання на 20 червня розміщено на сайті парламенту.

  Також Рада у вівторок планує розглянути президентський законопроект щодо посилення ролі Верховного суду України.  Серед іншого парламентарі планують визначитися стосовно законопроектів щодо регулювання переказу коштів та стосовно спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів.

  Крім цього депутати планують розглянути проект закону про внесення змін до деяких законів України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива та визначитися стосовно законопроекту про підвищення довіри між банками та клієнтами.

  Також у порядку денному  проект закону про внесення змін до Закону  «Про гуманітарну допомогу» щодо спеціально уповноваженого державного органу з питань гуманітарної допомоги.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ