Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Перші випробування другого найсучаснішого американського стелс-есмінця закінчилися достроково

  • Розсилка
  Есмінець USS Michael Monsoor - Перші випробування другого найсучаснішого американського стелс-есмінця закінчилися достроково
  Есмінець USS Michael Monsoor

  Суднобудівники запевняють, що проблеми не вплинуть на графік передачі корабля флоту

  Перші морські ходові випробування другого есмінця класу Zumwalt були припинені раніше чим було заплановано. Проблеми із двигуном і енергетичною установкою завадили випробувати систем на повну потужність.

  Проблема була виявлена відразу коли есмінець USS Michael Monsoor вийшов на випробування. Однак кораблю вдалося повернутися на верф Bath Iron Works власним ходом. При цьому такі проблеми, за словами суднобудівників не вплинуть, на графік передачі корабля ВМФ США, що заплановано на березень 2018 року. Про це пише видання Associated Press.

  Проблеми із двигунами були і в першого корабля даної серії USS Zumwalt. Проте основна проблема в есмінця USS Michael Monsoor виникла із індукційною котушкою, яка вивела із ладу інші системи. Суднобудівники вирішили, що проблему краще буде усунути безпосередньо на судоверфі. Так само на підприємстві Bath Iron Works на даний момент проходить процес створення останнього із трьох есмінців даної серії – корабля USS Lyndon B. Johnson. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ