Під час виступу Саакашвілі в Чернівцях правопорядок охороняли 45 поліцейських

  Близько 200 людей взяли участь у заходах в Чернівцях
  Під час виступу екс-голови Одеської обласної державної адміністрації (ОДА) Михайла Саакашвілі в Чернівцях правопорядок охороняли 45 поліцейських. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції в Чернівецькій області. «13 вересня на території Чернівецької області було проведено 4 заходи, в яких взяли участь близько 200 буковинців. Для
  • 13 Вересня, 23:26
  • Розсилка

  Близько 200 людей взяли участь у заходах в Чернівцях

  Під час виступу екс-голови Одеської обласної державної адміністрації (ОДА) Михайла Саакашвілі в Чернівцях правопорядок охороняли 45 поліцейських.

  Про це повідомляє прес-служба Національної поліції в Чернівецькій області.

  «13 вересня на території Чернівецької області було проведено 4 заходи, в яких взяли участь близько 200 буковинців. Для забезпечення належної публічної безпеки та громадського порядку було задіяно 45 співробітників поліції», - йдеться в повідомленні.

  Згідно з інформацією прес-служби, в обід на Театральній площі Чернівців відбулося свято з нагоди першого виконання в прямому ефірі пісень Володимира Івасюка «Червона рута» і «Водограй».

  Крім того, пізніше на Центральній площі обласного центру Михайло Саакашвілі зустрівся з городянами і громадськими активістами.

  Так, працівники Головного управління Національної поліції у Чернівецькій області забезпечили правопорядок під час проведення зазначених заходів. Будь-яких порушень публічної безпеки не допущено.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ