рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Клімкін у Грузії: Питання територіальної цілісності є спільним викликом

  • Розсилка
  Клімкін у Грузії: Питання територіальної цілісності є спільним викликом

  Однією з важливих тем обговорення на засіданні глав МЗС країн-членів ГУАМ була проблема територіальної цілісності і суверенітету

  Питання територіальної цілісності є спільним викликом України, Грузії, Азербайджану та Молдови, а до створення цієї проблеми причетна Російська Федерація.

  Про це заявив глава МЗС України Павло Клімкін на прес-конференції 8 жовтня у Тбілісі після спецзасідання Ради міністрів закордонних справ ГУАМ.

  «Ми всі стоїмо перед спільним викликом і насамперед цей виклик пов’язаний з територіальною цілісністю і суверенітетом наших країн. Це все робиться однією країною – Росією і, звісно, ми маємо разом протистояти цьому виклику. Ми повинні працювати в цьому напрямку і докладати зусиль», – заявив Клімкін.

  Однією з важливих тем обговорення на засіданні глав МЗС країн-членів ГУАМ була проблема територіальної цілісності і суверенітету, яка є спільною для всіх чотирьох країн-членів організації.

  За словами глави МЗС Грузії, в рамках засідання обговорювалися плани майбутньої співпраці в рамках ГУАМ.

  За підсумками засідання глави МЗС країн – членів ГУАМ підписали спільне комюніке про готовність продовжити тісну співпрацю. 

  Як відомо, міністр закордонних справ України Павло Клімкін 5-6 жовтня здійснював офіційний візит до Республіки Індія.

  Джерело: Интерфакс

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ