Поліція визнала загиблими 58 зниклих безвісти після пожежі в Лондоні

  Знадобиться кілька тижнів або більше для виявлення всіх загиблих в багатоповерхівці
  Лондонська поліція стверджує, що 58 осіб, які перебували в Гренфелл Тауері, коли там сталася пожежа, все ще є зниклими безвісти і вважаються мертвими. Про це повідомляє Associated Press. Керівник лондонської поліції Стюарт Канді у суботу заявив, що така кількість названа, зважаючи на повідомлення людей, і може зрости. Він повідомив, що знадобиться
  • 17 Червня, 18:23
  • Розсилка

  Знадобиться кілька тижнів або більше для виявлення всіх загиблих в багатоповерхівці

  Лондонська поліція стверджує, що 58 осіб, які перебували в Гренфелл Тауері, коли там сталася пожежа, все ще є зниклими безвісти і вважаються мертвими. Про це повідомляє Associated Press.

  Керівник лондонської поліції Стюарт Канді у суботу заявив, що така кількість названа, зважаючи на повідомлення людей, і може зрости. Він повідомив, що знадобиться кілька тижнів або більше для виявлення всіх загиблих в багатоповерхівці, який майже повністю вигоріла. За його словами, в Гренфелл Тауері могли бути люди, про яких поліція ще не знає, тож кількість загиблих може зрости.

  Лондонський поліцейський також додав, що пошук останків був припинений через проблеми з безпекою, але він відновився. Канді пообіцяв провести всестороннє розслідування трагедії.

  Нагадаємо, очільниця британського уряду Тереза Мей розпорядилася про відкрите розслідування пожежі у Лондоні.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ