Польща сподівається на деескалацію протиріч із ЄС

  На сьогодні не ясно чи готова Варшава іти на поступки щодо реформи судочинства
  В середу новий очільник польського уряду Матеуш Моравецький заявив про те, що сподівається ослабити протиріччя із ЄС шляхом подальшого діалогу. Таку заяву прем’єр Польщі зробив після зустрічі із очільником Єврокомісії Жаном-Клодом Юнкером, яка відбулася в Брюсселі в вівторок. Про це повідомляє інформаційне агентство Reuters. Моравецький
  • 10 Сiчня, 17:50
  • Розсилка
  Матеуш Моравецький
  Матеуш Моравецький

  На сьогодні не ясно чи готова Варшава іти на поступки щодо реформи судочинства

  В середу новий очільник польського уряду Матеуш Моравецький заявив про те, що сподівається ослабити протиріччя із ЄС шляхом подальшого діалогу. Таку заяву прем’єр Польщі зробив після зустрічі із очільником Єврокомісії Жаном-Клодом Юнкером, яка відбулася в Брюсселі в вівторок. Про це повідомляє інформаційне агентство Reuters.

  Моравецький висловив переконання, що через додаткові зусилля Варшаві вдасться прояснити свої наміри і таким чином ліквідувати непорозуміння. При цьому очільник польського уряду уникнув прямої відповідні на питання те, що готова Варшава піти на поступки по питанням реформи судочинства, яка є основною протиріч між Польщею і ЄС.

  Також польський прем’єр оголосив про готовність офіційної Варшави грати конструктивну роль у переговорах щодо майбутнього ЄС. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ