Поляки готові приймати біженців з Донбасу - опитування

  Надання притулку підтримує понад половина анкетованих
  За надання притулку іммігрантів зі сходу України 55% поляків, проти - 40%. Про це повідомляється в дослідженні Центру дослідження громадської думки (CBOS) Польщі, передає «Польське радіо». Також 74% опитаних поляків виступають проти ухвалення у Польщі іммігрантів з Близького Сходу і Північної Африки, які прибувають в країни
  • 14 Квiтня, 15:25
  • Розсилка
  <p>Парад вишиванок у Варшаві, Польща, 2014 рік.</p>
  Ua-ru.info

  Парад вишиванок у Варшаві, Польща, 2014 рік.

  Надання притулку підтримує понад половина анкетованих

  За надання притулку іммігрантів зі сходу України 55% поляків, проти - 40%. Про це повідомляється в дослідженні Центру дослідження громадської думки (CBOS) Польщі, передає «Польське радіо».

  Також 74% опитаних поляків виступають проти ухвалення у Польщі іммігрантів з Близького Сходу і Північної Африки, які прибувають в країни Європейського Союзу. Лише 22% поляків вважають, що прийняти прохачів притулку треба.

  Найбільше прихильників прийняття іммігрантів серед жителів великих міст (39%), осіб з вищою освітою (33%), а також опитаних з високим рівнем доходів (29%).

  Згідно з дослідженням CBOS, поляки набагато прихильніше ставляться до прийняття іммігрантів зі сходу України. Надання їм притулку підтримує понад половина анкетованих - 55%, проти цієї ідеї - 40% респондентів.

  Як повідомляв «Главком», три роки тому розпочалася АТО на Донбасі. За цей час, згідно з даними ООН, загинуло майже 10 тисяч осіб, ще понад 23 тисячі дістали поранення.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ