Попри санкції ЄС з Путіним у Берлін приїхав його помічник Сурков

  Також на зустріч приїхав міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров
  У переговорах «нормандської четвірки» в Берліні бере участь помічник президента Росії Владислав Сурков, який внесений до санкційного списку ЄС. Про у своєму мікрблозі у Twitter написав спецкор "Комс«омольської правди», журналіст кремлівсього пулу Дмитро Смирнов. «До речі, Сурков в списку санкцій, але німці це не
  • 19 Жовтня, 2016, 22:59
  • Розсилка

  Також на зустріч приїхав міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров

  У переговорах «нормандської четвірки» в Берліні бере участь помічник президента Росії Владислав Сурков, який внесений до санкційного списку ЄС. Про у своєму мікрблозі у Twitter написав спецкор "Комс«омольської правди», журналіст кремлівсього пулу Дмитро Смирнов.

  «До речі, Сурков в списку санкцій, але німці це не тільки проігнорували, але і посадили поруч зі Штайнмайером, який цей список утверджував», — написав він.

  Зазначимо, що переговори лідерів країн так званого нормандського формату почалися увечері 19 жовтня. У них беруть участь президент Росії Володимир Путін, канцлер Німеччини Ангела Меркель, президент Франції Франсуа Олланд і президент України Петро Порошенко.

  Також на зустріч приїхав міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров.

  Нагадаємо, В. Суркову в’їзд на територію США і Європейського Союзу заборонений з 2014 року за допомогу в організації російської окупації Криму. Канада, Австралія, Швейцарія, Україна і Євросоюз також ввели санкції проти Суркова.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ