Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Поставку вакцин в Україну розблоковано, - Розенко

  • Розсилка
  Поставку вакцин в Україну розблоковано, - Розенко

  У Міністерстві охорони здоров’я очікують, що до кінця листопада 2016 року в Україну будуть поставлені всі 100% вакцин, які були закуплені через міжнародні організації

  Весь процес поставок вакцин і медпрепаратів в Україну розблоковано. Про це заявив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко, – повідомляє «112Україна».

  «Перший раз, коли я порушив питання закупівель три місяці тому, коли вперше переді мною прем’єр-міністр поставив завдання розібратися, що відбувається з закупівлями ліків і вакцин, у тому числі за міжнародними закупівлями. Вперше я підняв це питання в травні, в 2015 році була здійснена доставка тільки 7% вакцин і препаратів, які були закуплені б півроку тому», – зазначив Розенко.

  За його словами, вперше в історії України здійснювалися міжнародні закупівлі, а не МОЗ в ручному режимі самі з мафіозними схемами розподіляли ці кошти». «Рішення про міжнародних закупівлі були прийняті правильно. Було багато бажаючих завалити ці міжнародні закупівлі, щоб повернути назад корупційні схеми, які існували в МОЗ. На сьогодні розблоковано процес всіх поставок, 70% поставок вже здійснені», – підкреслив віце-прем’єр.

  У Міністерстві охорони здоров’я очікують, що до кінця листопада 2016 року в Україну будуть поставлені всі 100% вакцин, які були закуплені через міжнародні організації. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ