рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Предстоятель УГКЦ запевнив Зеленського у готовності до співпраці

  • Розсилка
  Станіслав Шевчук подарував Зеленському книжку про історію Української греко-католицької церкви та ікону - Предстоятель УГКЦ запевнив Зеленського у готовності до співпраці
  Станіслав Шевчук подарував Зеленському книжку про історію Української греко-католицької церкви та ікону

  Зеленський привітав Святослава Шевчука з днем народження

  У понеділок, 6 травня, новообраний президент України зустрівся з главою Української греко-католицької церкви Святославом Шевчуком.

  Зустріч відбулася у резиденції Блаженнішого Святослава при Патріаршому соборі Воскресіння Христового у Києві.

  Зеленський привітав Шевчука з днем народження та подякував за духовну підтримку з боку УГКЦ всіх українців у нинішній непростий час. Він також відзначив важливість служіння, яке Церква здійснює на окупованих територіях Донбасу та в анексованому Криму.

  Зі свого боку Шевчук привітав новообраного президента з перемогою на виборах і запевнив у відкритості УГКЦ до співпраці й партнерства.

  Під час зустрічі йшлося про місію Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій у збереженні релігійного миру, громадську ініціативу для побудови європейської України.  Окремо було наголошено на важливості Світового конгресу українців і української діаспори для підтримки нашої країни у світі, а також на необхідності належної відповіді на виклики гібридної війни.

  Також сторони обговорили проблему масової еміграції молоді з України та роль Церкви у забезпеченні духовної опіки емігрантів і підтримці їхнього зв'язку з Батьківщиною.

  На завершення зустрічі Святослав Шевчук подарував новообраному президенту книжку про історію Української греко-католицької церкви та ікону дванадцяти найбільших церковних свят.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ