Прикордонники затримали українця, який віз до РФ креслення літаків

  Представники Конструкторського бюро державного підприємства «Антонов» заперечують, що затриманий є їхнім співробітником
  Прикордонники Харківського загону у пункті пропуску «Плетенівка», що на кордоні з Росією, затримали українця, який мав креслення літаків, гелікоптерів та іншої продукції Конструкторського бюро державного підприємства «Антонов», а також рекламної продукції держпідприємств «Укроборонпром» та «Моторсіч».
  • 1 Грудня, 2016, 19:49
  • Розсилка

  Представники Конструкторського бюро державного підприємства «Антонов» заперечують, що затриманий є їхнім співробітником

  Прикордонники Харківського загону у пункті пропуску «Плетенівка», що на кордоні з Росією, затримали українця, який мав креслення літаків, гелікоптерів та іншої продукції Конструкторського бюро державного підприємства «Антонов», а також рекламної продукції держпідприємств «Укроборонпром» та «Моторсіч». Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби України.  «В ході бесіди 59-річний українець повідомив, що він нібито працює на посаді інженера АНТК «Антонов» і на даний момент знаходиться у відпустці й має намір відвідати родичів у РФ», - йдеться у повідомленні.

  Однак після з’ясування ситуації та перевірки наданої ним інформації представники Конструкторського бюро державного підприємства «Антонов» спростували цю інформацію та повідомили, що така особа у них не працює.

  Наразі стовно затриманого проводиться подальша перевірка.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ