Прикордонники затримали з підробленим паспортом росіянина, якого розшукував Інтерпол

  Росіянин перебував у міжнародному розшуку за незаконне придбання, передачу, продаж, зберігання, переміщення або носіння зброї
  В аеропорту «Бориспіль» співробітники Держприкордонслужби затримали порушника з підробленими документами. Під час заходів прикордонного контролю прикордонники виявили у одного з пасажирів рейсу із Туреччини паспорт громадянина Хорватії, виданий на чужі установчі дані. В ході бесіди чоловік повідомив, що насправді є громадянином Росії.
  • 19 Жовтня, 2016, 04:54
  • Розсилка

  Росіянин перебував у міжнародному розшуку за незаконне придбання, передачу, продаж, зберігання, переміщення або носіння зброї

  В аеропорту «Бориспіль» співробітники Держприкордонслужби затримали порушника з підробленими документами.

  Під час заходів прикордонного контролю прикордонники виявили у одного з пасажирів рейсу із Туреччини паспорт громадянина Хорватії, виданий на чужі установчі дані.

  В ході бесіди чоловік повідомив, що насправді є громадянином Росії. В результаті подальшої перевірки було встановлено, що він значився в базі даних Інтерполу. Росіянин 1970 року народження перебував у міжнародному розшуку за незаконне придбання, передачу, продаж, зберігання, переміщення або носіння зброї.

  Затриманого громадянина Росії передано співробітникам Національної поліції України в Київській області.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ