Призначено тимчасового керівника «Укрспирту»

  Юрій Лучечко став т.в.о. директора ДП «Укрспирт»
  Кабінет міністрів України призначив тимчасовим виконувачем обов'язків голови державного підприємства «Укрспирт» Юрія Лучечка. Відповідне розпорядження №614-р від 6 вересня опубліковано на сайті уряду. «Погодитися з пропозицією Міністерства аграрної політики та продовольства про тимчасове покладення виконання обов'язків директора
  • 13 Вересня, 13:06
  • Розсилка

  Юрій Лучечко став т.в.о. директора ДП «Укрспирт»

  Кабінет міністрів України призначив тимчасовим виконувачем обов'язків голови державного підприємства «Укрспирт» Юрія Лучечка. Відповідне розпорядження №614-р від 6 вересня опубліковано на сайті уряду.

  «Погодитися з пропозицією Міністерства аграрної політики та продовольства про тимчасове покладення виконання обов'язків директора державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт» на радника директора зазначеного підприємства Лучечка Юрія Михайловича», - йдеться в документі.

  У травні цього року прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що державне підприємство «Укрспирт» потрібно продати через відкритий конкурс.
  Нагадаємо, у серпні 2017 року Державна фіскальна служба України провела обшуки в виробничих, складських та офісних приміщеннях 27 державних спиртових заводів, які не входять до складу ДП «Укрспирт».

  Обшуки проводилися на підставі ухвали суду в рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 1 і ч. 2 ст. 205 (фіктивне підприємництво) та ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) КК.

  30 травня в Києві було вбито радника керівника «Укрспирту» Панкова.

  У березні цього року в Києві невідомі особи скоїли напад на заступника директора ДП «Укрспирт» Ігоря Ільчишина.

  Читайте також матеріал «Главкома» «Укрспирт». Смертельна доза

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ