Прокуратура Швеції припинила розслідування щодо засновника WikiLeaks Ассанжа

  Ассанж каже, що не забуде і не пробачить свого «ув'язнення»
  Прокуратура Швеції вирішила припинити розслідування відносно засновника організації WikiLeaks Джуліана Ассанжа і рекомендувала суду скасувати раніше виданий ордер на його арешт. Про це йдеться в заяві шведської прокуратури, пише ТАСС. «Старший прокурор Маріан Ню прийняла рішення припинити розслідування стосовно Ассанжа за підозрою в
  • 19 Травня, 17:19
  • Розсилка
  Джуліан Ассанж
  Фото «Коммерсант»
  Джуліан Ассанж

  Ассанж каже, що не забуде і не пробачить свого «ув'язнення»

  Прокуратура Швеції вирішила припинити розслідування відносно засновника організації WikiLeaks Джуліана Ассанжа і рекомендувала суду скасувати раніше виданий ордер на його арешт. Про це йдеться в заяві шведської прокуратури, пише ТАСС.

  «Старший прокурор Маріан Ню прийняла рішення припинити розслідування стосовно Ассанжа за підозрою в зґвалтуванні», - йдеться в повідомленні. Це рішення було оголошено за підсумками допиту Ассанжа, що відбувся в листопаді минулого року на території посольства Еквадору в Лондоні.

  У випадку, якщо шведська прокуратура не почне нового розслідування відносно Ассанжа, екстрадиція в скандинавське королівство йому більше не загрожує. Разом із тим, влада Великобританії тепер може отримати прямий запит про екстрадицію австралійця від США. WikiLeaks на своїй сторінці в Twitter пише, що в справі Ассанжа «акцент змістився в бік Сполученого Королівства».


  .jpg_08

  Засновник організації WikiLeaks Джуліан Ассанж вже прокоментував це рішення. Він заявив, що знаходився в «ув'язненні» протягом семи років без пред'явлення звинувачень, а його самого обмовили.

  «Затримано на сім років без пред'явлення звинувачень, за цей час мої діти виросли, а моє ім'я було спаплюжено», - написав він у Twitter. Ассанж також додав, що не забуде і не пробачить цього.


  1_03

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ