Путін переконує, що економіка РФ падає не через війни, в які він втягнув Росію

  Президент РФ доручив уряду знайти вихід з економічної кризи
  Головна причина гальмування російської економіки криється у внутрішніх проблемах. Про це президент Росії Володимир Путін заявив сьогодні під час щорічного послання до Держдуми. «Якщо ми не вирішимо базові проблеми економіки, ми можемо зависнути на роки. Потрібно чітко ставити цілі і поетапно їх досягати», – зазначив він.
  • 1 Грудня, 2016, 11:57
  • Розсилка
  Володимир Путін
  Володимир Путін

  Президент РФ доручив уряду знайти вихід з економічної кризи

  Головна причина гальмування російської економіки криється у внутрішніх проблемах. Про це президент Росії Володимир Путін заявив сьогодні під час щорічного послання до Держдуми.

  «Якщо ми не вирішимо базові проблеми економіки, ми можемо зависнути на роки. Потрібно чітко ставити цілі і поетапно їх досягати», – зазначив він.

  Президент РФ наголосив, що такий підхід працює і як приклад навів сільське господарство. «Росії потрібен не абстрактний, а професійний і вивірений прогноз розвитку економіки», – заявив Путін і доручив уряду не пізніше травня розробити план дій, розрахований до 2025 року.

  Як раніше повідомлялося, також Путін у посланні заявив про свободу думки і слова в Росії. «І в культурі, і в політиці, і в ЗМІ, і в економічних дискусіях ніхто не може заборонити вільно мислити та відкрито висловлювати свою позицію», – зазначив він.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ