Путін вніс до Держдуми протокол про єдину систему ППО Росії і Білорусіі

  Протоколом вносяться зміни до угоди від 3 лютого 2009 року
  Президент РФ Володимир Путін вніс на ратифікацію в Держдуму протокол до угоди між Росією і Білоруссю про спільну охорону зовнішнього кордону Союзної держави в повітряному просторі і створенні Єдиної регіональної системи протиповітряної оборони двох країн. Документ розміщений в електронній базі даних нижньої палати парламенту РФ. Протоколом
  • 11 Серпня, 10:10
  • Розсилка
  Володимир Путін
  Володимир Путін

  Протоколом вносяться зміни до угоди від 3 лютого 2009 року

  Президент РФ Володимир Путін вніс на ратифікацію в Держдуму протокол до угоди між Росією і Білоруссю про спільну охорону зовнішнього кордону Союзної держави в повітряному просторі і створенні Єдиної регіональної системи протиповітряної оборони двох країн. Документ розміщений в електронній базі даних нижньої палати парламенту РФ.

  Протоколом вносяться зміни до угоди від 3 лютого 2009 року. Зокрема, коригується низка формулювань. Наприклад, «командний пункт головнокомандувача військово-повітряними силами збройних сил РФ» змінюється на «Центр управління повітряно-космічних сил збройних сил РФ», а «загрозливий період» на «період безпосередньої загрози агресії».

  «Положеннями протоколу уточнюється понятійний апарат угоди, а також вносяться зміни, що стосуються організаційно-штатної структури ВС РФ і порядку застосування зброї і бойової техніки черговими з протиповітряної оборони при спільному виконанні завдань бойового чергування», - йдеться в документі.

  Москва і Мінськ уклали угоду, в яку зараз вносяться зміни, в Кремлі за підсумками засідання Вищої Держради Союзної держави у присутності президентів двох країн.

  Спочатку передбачалося, що цей документ буде підписаний восени 2008 року, проте через низку причин церемонія його підписання переносилася.

  Для перегляду документа на тисніть на зображення

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ