Рейтинги Трампа обвалилися – The Independent

  Дії республіканця схвалюють лише 37% американців
  Рейтинг новообраного президента Сполучених Штатів Дональда Трампа різко обвалився після виборів глави держави, що відбулися в листопаді 2016 року. Про це повідомляє The Independent. За останніми даними, дії республіканця схвалюють лише 37% американців, а ще трьома місяцями раніше цей показник перевищував позначку в 44%. Більшість громадян США
  • 11 Сiчня, 16:26
  • Розсилка
  Дональд Трамп
  Дональд Трамп

  Дії республіканця схвалюють лише 37% американців

  Рейтинг новообраного президента Сполучених Штатів Дональда Трампа різко обвалився після виборів глави держави, що відбулися в листопаді 2016 року. Про це повідомляє The Independent.

  За останніми даними, дії республіканця схвалюють лише 37% американців, а ще трьома місяцями раніше цей показник перевищував позначку в 44%. Більшість громадян США (51%) незадоволені Трампом.

  Разом із тим лише 34% американців думають, що Трамп на посаді президента покаже себе краще, ніж Барак Обама. Ще в листопаді 2016 року про це говорив 41% опитаних. Рейтинги новообраного президента обвалилися і за кордоном, де одразу після виборів його позитивно оцінювало 59% опитаних. Зараз дії Трампа схвалює лише 52% респондентів.

  Як повідомлялось, екс-депутат Держдуми Ілля Пономарьов вважає, що РФ може шантажувати Трампа, погрожуючи опублікувати підтвердження допомоги йому під час виборів. У Кремлі ж заявили, що не мають компромату на Дональда Трампа. Крім того, Трамп відкидає припущення про тиск на нього з боку Росії.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ