Російська залізниця виводить свої вагони з України через санкції

  Наразі в Україні знаходиться кілька тисяч вагонів «Федеральної вантажної компанії»
  Дочірнє підприємство «Російських залізниць» - «Федеральна вантажна компанія» (ФВК), яка потрапила під українські санкції, завершить виведення вагонів з території України протягом двох тижнів. Про це заявив генеральний директор ФВК Олексій Тайчер, повідомляє «Тасс». «Завершують рейси ті вагони, які
  • 19 Травня, 22:53
  • Розсилка
  Вантажні вагони
  Вантажні вагони

  Наразі в Україні знаходиться кілька тисяч вагонів «Федеральної вантажної компанії»

  Дочірнє підприємство «Російських залізниць» - «Федеральна вантажна компанія» (ФВК), яка потрапила під українські санкції, завершить виведення вагонів з території України протягом двох тижнів.

  Про це заявив генеральний директор ФВК Олексій Тайчер, повідомляє «Тасс».

  «Завершують рейси ті вагони, які рухалися в Україні, ті вагони, які там були, порожні, відправляються в Росію. Ніяких проблем в цьому не бачимо. За фактом завершення цих операцій ми припинимо діяльність на території України», - сказав він, додавши, що цей процес займе «близько двох тижнів».

  «Вивезення вагонів почалося, коли ми дізналися про те, що Україна ввела санкції», - зазначив глава ФВК.

  За словами Тайчера, наразі в Україні знаходиться близько шести тисяч вагонів «Федеральної вантажної компанії».

  За його даними, обсяг перевезень у міжнародному сполученні з Україною становить близько 5% в загальному обсязі перевезень ФВК.

  Нагадаємио, 16 травня президент ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 28 квітня про застосування санкцій щодо низки фізичних і юридичних осіб. У ньому, зокрема, йдеться про блокування російських соцмереж та поштових служб. Також санкції передбачають блокування доступу до сервісів «Яндекс», 1С, «Софтлайн Груп», корпорації «Парус» і ще низки російських IT-компаній.

  Зазначимо, загалом у санкційному списку 1228 фізичних та 468 юридичних осіб.

  Також читайте статтю «Главкома» Забанив сам президент. Хто і за що потрапив під нові санкції

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ