рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Російські банки можуть відключити від міжнародної системи SWIFT, - Волкер

  • Розсилка
  Волкер заявив, що США і їхні західні союзники розглядають ряд варіантів, щоб не допустити нових проявів «одностороннього контролю Росії в загальних водах Азовського моря» - Російські банки можуть відключити від міжнародної системи SWIFT, - Волкер
  Волкер заявив, що США і їхні західні союзники розглядають ряд варіантів, щоб не допустити нових проявів «одностороннього контролю Росії в загальних водах Азовського моря»

  Волкер назвав відключення банків РФ від міжнародної системи SWIFT мірою тиску на Росію

  Російські банки в зв'язку з нападом РФ на українські кораблі в Керченській протоці можуть відключити від міжнародної системи передачі фінансової інформації SWIFT. Про це заявив спецпредставник Державного департаменту США Курт Волкер, повідомляє «Голос Америки».

  Волкер заявив, що США і їхні західні союзники розглядають ряд варіантів, щоб не допустити нових проявів «одностороннього контролю Росії в загальних водах Азовського моря».

  За його словами, США хочуть вжиття таких заходів, щоб чинити тиск на РФ і «прийти до такого моменту, коли Росія забажає провести переговори для вироблення рішення».  «Можливою мірою є відключення російських банків від міжнародної банківської мережі SWIFT, яка регулюється законами Бельгії і прискорює міжнародні транзакції, відправляючи платіжні доручення фінансових інститутів в різних країнах», - сказав він.

  Спецпредставник Держдепу додав, що «люди називають це «ядерною» опцією». За його словами, зазначена міра «призведе до витрат для всіх учасників. Більшим витратам для Росії, але і більшим витратам для союзників. Зрештою, ми повинні зберігати можливість такого варіанту, тому що ми не можемо і далі дивитися, як Росія робить нові агресивні кроки щодо сусідів, такі як цей».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ