Розвідка ФРН повідомляє про посилення кібершпигування за участю КНР

  Об’єктами уваги китайських шпигунів стали до 10 тисяч німецьких парламентарів і чиновників
  Керівник контррозвідки Німеччини (Bundesamt für Verfassungsschutz) Ханс Георг Маасен заявив про те, що КНР використовує соціальні мережі із метою налагодження контактів із німецькими законодавцями і урядовцями. Всього об’єктами уваги, за його словами, стали до 10 тисяч представників офіційної влади. Зазвичай китайці представляються
  • 11 Грудня, 2017, 11:14
  • Розсилка
  Китай посилює кібершпигунство
  Китай посилює кібершпигунство

  Об’єктами уваги китайських шпигунів стали до 10 тисяч німецьких парламентарів і чиновників

  Керівник контррозвідки Німеччини (Bundesamt für Verfassungsschutz) Ханс Георг Маасен заявив про те, що КНР використовує соціальні мережі із метою налагодження контактів із німецькими законодавцями і урядовцями. Всього об’єктами уваги, за його словами, стали до 10 тисяч представників офіційної влади. Зазвичай китайці представляються консультантами і пропонують надавати відповідні послуги. В такій діяльності китайські шпигуни використовували переважно соціальну мережу LinkedIn. Про це повідомляє інформаційне агентство Associated Press.

  Такі заяви Ханс Георг Маасен зробив за результатами діяльності спеціальної робочої групи, яка моніторила соціальні мережі протягом дев’яти місяців 2017 року.

  У якості доказів керівник німецької контррозвідки показав вісім несправжніх аккаунтів, які найбільше використовувалися китайцями.

  Окрім того, Маасен також розповів про шість підставних організацій, які використовувалися під час шпигування.

  Також китайці використовували провайдерів ІТ-послуг для інфільтрації в комп’ютерні мережі необхідних компаній. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ