Рябошапка розповів про внутрішній конфлікт між членами НАЗК

  Проблема з системою реєстру декларацій вилилась у гостру дискусію, зазначив член НАЗК
  Основною причиною конфлікту всередині НАЗК Руслан Рябошапка вважає затягування зі створенням автоматизованої обробки декларацій. [READ_MORE] Про це на телеканалі ZIK розповів Руслан Рябошапка,член Національного агентства з питань запобігання корупції. «Були моменти, коли ми, усі четверо, працювали і голосували разом –
  • 9 Червня, 21:37
  • Розсилка
  Руслан Рябошапка,член Національного агентства з питань запобігання корупції
  Руслан Рябошапка,член Національного агентства з питань запобігання корупції

  Проблема з системою реєстру декларацій вилилась у гостру дискусію, зазначив член НАЗК

  Основною причиною конфлікту всередині НАЗК Руслан Рябошапка вважає затягування зі створенням автоматизованої обробки декларацій.  Про це на телеканалі ZIK розповів Руслан Рябошапка,член Національного агентства з питань запобігання корупції.

  «Були моменти, коли ми, усі четверо, працювали і голосували разом – одноголосно. Але з певного моменту, напевне через проблему з функціонуванням реєстру – напрямок, за який відповідала Наталія Корчак, усе змінилося. Скопач і Корчак дотримувались однієї позиції, ми з Русланом Радецьким – іншої. Це викликало певну реакцію Радецького, оскільки він мав перевіряти декларації, а інструментів для цього не було», – пояснив Рябошапка мотив Радецького.

  У березні, як пригадав член НАЗК, було подано ініціативу про те, щоб змінити адміністратора чи реєстр. У відповідь реакції від Корчак не було.

  «Проблема з системою вилилась у гостру дискусію і нашу пропозицію Корчак залишитись членом НАЗК, але дати можливість здійснювати управління на засадах ротації. У такому випадку щокварталу ми б змінювались на посаді керівника, і робота була б збалансована. Але пропозиція була абсолютно і категорично відкинута», – підсумував Рябошапка.

  Нагадаємо, сьогодні член Національного агентства з питань запобігання корупції Руслан Рябошапка подав Кабінету міністрів України заяву про відставку. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ