Саакашвілі ще у Львові?

  Саакашвілі має намір виїхати до Чернівців після обіду, повідомила прес-секретар «Руху нових сил»
  Колишній глава Одеської облдержадміністрації, екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі планує відвідати Форум видавців, що відкривається в середу у Львові. Про це повідомила прес-секретар «Руху нових сил» Мар'яна Почтар. «Саакашвілі планує сьогодні відвідати Форум видавців», - сказала вона в коментарі
  • 13 Вересня, 2017, 11:57
  • Розсилка
  Михайло Саакашвілі
  Михайло Саакашвілі

  Саакашвілі має намір виїхати до Чернівців після обіду, повідомила прес-секретар «Руху нових сил»

  Колишній глава Одеської облдержадміністрації, екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі планує відвідати Форум видавців, що відкривається в середу у Львові. Про це повідомила прес-секретар «Руху нових сил» Мар'яна Почтар.

  «Саакашвілі планує сьогодні відвідати Форум видавців», - сказала вона в коментарі «Інтерфакс-Україна» в середу вранці.

  За словами Почтар, після обіду Саакашвілі має намір виїхати до Чернівців, де проведе першу зустріч з людьми в рамках раніше оголошеного ним всеукраїнського туру.

  Початок зустрічі з жителями Чернівців та області заплановано на 18:00 на центральній площі міста.

  Як повідомлялося, вночі до готелю під‘їхав мікроавтобус, у якому було кілька осіб у камуфляжній формі, до нього сіли кілька членів команди Саакашвілі, які супроводжують його в Україні, а згодом Саакашвілі залишив готель на іномарці. До ранку в готель він так і не повернувся.

  Соратники політика повідомили, що на даний час про місце перебування Саакашвілі знає лише його близьке оточення, щоб уникнути чергових провокацій.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ