Садового чекають зі звітом у профільному комітеті Ради

  Луценко зазначила, що коштів у Львові достатньо для того, щоб «привести це місто з екологічною катастрофою в процвітаючий історичний центр»
  Мер Львова Андрій Садовий має прозвітувати про свою діяльність на профільному парламентському комітеті. Про це заявила народний депутат України, представник президента в парламенті Ірина Луценко. «На комітет профільний Садового. Хай прозвітує, які видатки він зробив для громади із залученням телебачення, хай покаже,
  • 20 Червня, 12:25
  • Розсилка
  Представник президента в парламенті Ірина Луценко
  Представник президента в парламенті Ірина Луценко

  Луценко зазначила, що коштів у Львові достатньо для того, щоб «привести це місто з екологічною катастрофою в процвітаючий історичний центр»

  Мер Львова Андрій Садовий має прозвітувати про свою діяльність на профільному парламентському комітеті. Про це заявила народний депутат України, представник президента в парламенті Ірина Луценко.

  «На комітет профільний Садового. Хай прозвітує, які видатки він зробив для громади із залученням телебачення, хай покаже, до кого звертався, скільки разів приїздила комісія з Кабінету міністрів, скільки вивезли сміття по полігонах, які громади, де знаходяться представники «Самопомочі», не проголосували за те, щоб сміття з міста Львова знаходилося в інших містах», — сказала Луценко.

  Вона зазначила, що коштів у місті Львові достатньо, щоб «привести це місто з екологічною катастрофою в процвітаючий історичний центр».

  Напередодні міський голова Львова Андрій Садовий визнав свою провину в тому, що зараз місто перебуває у критичному стані через сміття.

  Вчора також стало відомо, що у Львові, з огляду на накопичення сміття та підвищення температури повітря, надзвичайно високий ризик спалаху кишкових інфекцій.

  Як повідомлялося, станом на 18 червня у Львові назбиралося понад 8,5 т відходів, які нікуди вивезти.

  Нагадаємо, 12 червня міський голова Львова Андрій Садовий повідомив, що міська комісія звернулася до уряду з проханням оголосити Львів зоною надзвичайної екологічної ситуації.

  19 червня лідер фракції «Самопоміч» у Верховній Раді Олег Березюк оголосив голодування через ситуацію зі сміттям у Львові. Сьогодні віце-спікер парламенту Оксана Сироїд заявила, що приєднується до голодування свого однопартійця Олега Березюка.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ