СБУ блокувала вивезення з України двигунів для військових гелікоптерів

СБУ блокувала вивезення з України двигунів для військових гелікоптерів
СБУ блокувала вивезення з України двигунів для військових гелікоптерів
Фото: СБУ

Зловмисники намагалися продати чотири двигуни, оцінивши їх у 1 млн гривень

Співробітники Служби безпеки України (СБУ) під процесуальним керівництвом Вінницької обласної прокуратури блокували незаконне вивезення з країни авіаційних двигунів, які підлягають обов’язковому державному експортному контролю.

Про це повідомляє прес-служба СБУ

Оперативники спецслужби встановили, що у межах офіційних угод одна із країн Близького Сходу направила українській комерційній структурі чотири двигуни до вертольотів Мі-24 для здійснення необхідного ремонту.

У зв'язку з відмовою замовника сплатити вартість виконаних робіт, майно перейшло у власність держави та було передано для реалізації комерційній структурі.

Співробітники СБУ задокументували, що двоє підприємців із Запоріжжя знайшли покупців на двигуни з країни, що перебуває під санкціями Ради безпеки ООН, оцінивши вартість товару у майже 1 млн доларів.

Також ділки гарантували замовникам виготовлення пакету фальшивої документації для безперешкодного вивезення агрегатів з України під виглядом цивільної продукції.

Правоохоронці затримали зловмисників у Запоріжжі під час спроби реалізувати замовнику чотири двигуни.

У межах розпочатого кримінального провадження за ч. 1 ст. 333 та ч. 5  ст. 191 Кримінального кодексу України. Тривають першочергові слідчі дії, зокрема відбуваються обшуки за місцями проживання і роботи затриманих.

Вирішується питання щодо оголошення зловмисникам про підозру в скоєнні злочину. Перевіряється інформація про можливу причетніть фігурантів провадження до протиправних оборудок з країною-агресором. 

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: