СБУ виявила в зоні АТО три схованки зі зброєю

  Зброя та боєприпаси передані на зберігання до підрозділів ЗС України
  Служба безпеки України виявила у районі проведення антитерористичної операції ти схованки з військовими засобами ураження. Про це повідомляє прес-центр СБУ. Поблизу н.п. Іванівка Донецької області співробітники СБУ виявили схрон, з якого вилучили реактивну протитанкову гранату РПГ-22, сім гранат РГД-5 і Ф-1 та набої різного калібру. Крім того,
  • 14 Квiтня, 16:48
  • Розсилка
  Схованка зі зброєю
  Схованка зі зброєю

  Зброя та боєприпаси передані на зберігання до підрозділів ЗС України

  Служба безпеки України виявила у районі проведення антитерористичної операції ти схованки з військовими засобами ураження. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

  Поблизу н.п. Іванівка Донецької області співробітники СБУ виявили схрон, з якого вилучили реактивну протитанкову гранату РПГ-22, сім гранат РГД-5 і Ф-1 та набої різного калібру.

  Крім того, неподалік с. Славне на Донеччині правоохоронці вилучили зі схованки протитанкову керовану ракету (ПТКР), дев’ять пострілів до протитанкового гранатомета, гранату Ф-1, три гранати РГН та більше 2600 набоїв.

  В одному із закинутих дачних будинків поблизу н.п. Олексієво-Дружківка Донецької області оперативники спецслужби виявили схрон, у якому знаходилось два фугасних снаряда калібру 122 мм, шість гранат Ф-1 із запалами, тротилова шашка, постріл до гранатомета РПГ-7, кумулятивна граната РГК та більше 1800 набоїв різного калібру.  Зброя та боєприпаси передані на зберігання до підрозділів ЗС України.

  Тривають слідчі дії.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ