Сенат США розгляне пакет повномасштабних санкцій за кібератаки РФ

  Законопроект представлять сенатори Маккейн, Кардін і Менендес
  Американські сенатори планують ввести "повномасштабні" санкції відносно Росії у зв'язку з кібератаками, що вплинули на хід президентських виборів. Про це оголосили республіканець Джон Маккейн, а також демократи Бен Кардін і Роберт Менендес, передає Reuters. Раніше повідомлялось, що  російські дипломати 30 грудня покинули два будинки
  • 10 Сiчня, 03:20
  • Розсилка

  Законопроект представлять сенатори Маккейн, Кардін і Менендес

  Американські сенатори планують ввести "повномасштабні" санкції відносно Росії у зв'язку з кібератаками, що вплинули на хід президентських виборів.

  Про це оголосили республіканець Джон Маккейн, а також демократи Бен Кардін і Роберт Менендес, передає Reuters.

  Раніше повідомлялось, що  російські дипломати 30 грудня покинули два будинки відпочинку поблизу Вашингтона і Нью-Йорка відповідно до наказу Білого дому. 

  Білий дім 29 грудня заявив, що дві російські дипломатичні установи – у Нью-Йорку та Меріленді, – котрі, як вважають, займалися розвідкою, будуть закриті, а 35 російських дипломатів – видворені. Такі дії стали частиною санкцій США через кібератаки під час президентської кампанії, за якими, ймовірно, стоїть Москва.

  Посол Росії в ООН Віталій Чуркін назвав виселення дипломатів «скандальним», особливо в час різдвяних свят, коли діти на канікулах, а сім'ї планували проводити час в заміських будинках для відпочинку.

  Раніше повідомлялося, що оголошені персонами нон грата 35 російських дипломатів залишать США до 1 січня.

  Президент Росії Володимир Путін заявив, що Москва не висилатиме американських дипломатів у відповідь на дії Вашингтона. 

  Нагадаємо, США внесли в санкційний список Магнітського главу слідчого комітету РФ Бастрикіна. Також, у список внесли депутата Держдуми Лугового і підприємця Ковтуна, які підозрюються в причетності до вбивства Литвиненка.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ