Сербські студенти поновили антипрезидентські протести

  Акції протесту призупиняли на період великодніх свят
  У Сербії студенти 18 квітня поновили протести проти обрання на посаду президента Олександра Вучича, що донедавна очолював сербський уряд. Протести зупиняли на період великодніх свят. Опозиція і її прихильники заявляють, що Вучич переміг із порушеннями, серед яких тиск на медіа, хаборництво та шантаж . Вони також називають його автократичним
  • 19 Квiтня, 03:46
  • Розсилка
  Протести у Сербії
  Протести у Сербії

  Акції протесту призупиняли на період великодніх свят

  У Сербії студенти 18 квітня поновили протести проти обрання на посаду президента Олександра Вучича, що донедавна очолював сербський уряд. Протести зупиняли на період великодніх свят.

  Опозиція і її прихильники заявляють, що Вучич переміг із порушеннями, серед яких тиск на медіа, хаборництво та шантаж . Вони також називають його автократичним лідером, а його «Сербську прогресивну партію» звинувачують у корупції.

  Нагадаємо, протестувальники вимагають відставки спікера парламенту, голови державної виборчої комісії та керівників національного телебачення.

  Вони заявлять, що ці чиновники незаконно сприяли перемозі Вучича. Зокрема, спікер, як вони стверджують, неправомірно призначив перерву в роботі парламенту в ході передвиборної кампанії напередодні президентських виборів.

  Якщо ці вимоги не будуть виконані, вони наполягають, що Сербія повинна провести позачергові парламентські вибори.

  Лідер Сербської прогресивної партії Олександр Вучич переміг у першому турі президентських виборів, які відбулися 2 квітня.

  Джерело: Радіо Свобода

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ