Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Середня зарплата чоловіків в Україні на 21% більше, ніж у жінок - Порошенко

  • Розсилка
  Середня зарплата чоловіків в Україні на 21% більше, ніж у жінок - Порошенко

  Президент визнав, що в Україні досі залишається ще багато проблем щодо гендерної нерівності

  В Україні досі зберігається різниця в оплаті праці жінок і чоловіків, тому необхідно вжити конкретних кроків для ліквідації цього негативного явища.

  На цьому наголосив президент Петро Порошенко під час ІІ Українського жіночого конгресу, повідомляє прес-служба глави держави.

  «Досі залишається ще багато проблем щодо гендерної нерівності, які необхідно врахувати. Одна з них – це різниця в оплаті праці», - сказав Порошенко.

  За його словами, середня оплата праці чоловіків на 21% перевищує середню оплату праці жінок, хоча порівняно з 2016 роком ця різниця скоротилася на 4%.

  «Наслідки нерівності серйозні – пенсія жінок на сьогодні на третину менша за пенсію чоловіків. Це неприйнятно в умовах, коли в структурі бідного населення, де переважають пенсіонери, 65% – жінки. Така статистика свідчить про необхідність вжиття конкретних заходів для їх подолання вже зараз», - підкреслив президент.

  У свою чергу прем’єр-міністр Володимир Гройсман назвав дикунством ситуацію, коли жінки отримують меншу зарплату, ніж чоловіки.

  Також Порошенко закликав Раду ратифікувати Стамбульську конвенцію щодо прав жінок.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ