Сьогодні на засіданні РНБО обговорили оборонні статті Держбюджету-2018

  Президент відзначив, що у гривнях видатки на оборону у 2017 році істотно зросли порівняно з 2013 роком
  Сьогодні на засідання Ради безпеки та оборони України предметом обговорення стали  статті Держбюджету-2018,які стосуються оборони держави. Про це йдеться у повідомленні на офіційній сторінці президента України. «Оборонні статті Держбюджету-2018 стали предметом обговорення сьогоднішнього засідання РНБО», - йдеться у
  • 13 Вересня, 19:57
  • Розсилка
  Засідання РНБО
  Засідання РНБО

  Президент відзначив, що у гривнях видатки на оборону у 2017 році істотно зросли порівняно з 2013 роком

  Сьогодні на засідання Ради безпеки та оборони України предметом обговорення стали  статті Держбюджету-2018,які стосуються оборони держави. Про це йдеться у повідомленні на офіційній сторінці президента України.

  «Оборонні статті Держбюджету-2018 стали предметом обговорення сьогоднішнього засідання РНБО», - йдеться у повідомленні Порошенка.

  Крім того, президент відзначив, що у гривнях видатки на оборону у 2017 році істотно зросли порівняно з 2013 роком.

  «Якщо ж рахувати в доларовому еквіваленті, то за приблизно однакові кошти ми забезпечуємо військо на значно вищому рівні, ніж тоді. У результаті ми здатні стримувати найсильнішу армію на континенті, яка в п’ять разів більша за нашу, а її військовий бюджет у окремі роки перевищував наш у 16 разів! Ми навчилися раціонально використовувати кожну копійку бюджетних коштів», - додав Глава держави.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ