Сьогодні Рада ЄС продовжить на рік економічні санкції щодо Криму

  Рада ЄС продовжить обмежувальні заходи у відповідь на незаконну анексію Росією Криму
  Рада Євросоюзу у закордонних справах у понеділок, 19 червня, продовжить на рік обмежувальні заходи, запроваджені у відповідь на незаконну анексію Росією АР Крим. Таке рішення ухвалять без обговорення міністри закордонних справ країн-членів Євросоюзу, повідомляє Укрінформ. «Рада ЄС продовжить обмежувальні заходи у відповідь на
  • 19 Червня, 10:29
  • Розсилка
  Окупація Криму Росією
  Окупація Криму Росією

  Рада ЄС продовжить обмежувальні заходи у відповідь на незаконну анексію Росією Криму

  Рада Євросоюзу у закордонних справах у понеділок, 19 червня, продовжить на рік обмежувальні заходи, запроваджені у відповідь на незаконну анексію Росією АР Крим.

  Таке рішення ухвалять без обговорення міністри закордонних справ країн-членів Євросоюзу, повідомляє Укрінформ.

  «Рада ЄС продовжить обмежувальні заходи у відповідь на незаконну анексію Росією Криму та Севастополя на один рік – до 23 червня 2018 року», - заявили у Раді ЄС.  Санкції передбачають заборону на імпорт в ЄС продуктів із Криму і Севастополя, інвестиції в Крим і Севастополь, послуги, пов'язані з туристичною діяльністю в Криму і Севастополі, експорт низки товарів і технологій в Крим і Севастополь для транспортного, телекомунікаційного та енергетичних секторів, а також для нафтогазової та гірничої галузей, зазначено в документі.

  Як повідомлялося, 6 червня Комітет постійних представників країн ЄС рекомендував без обговорення Раді ЄС продовжити на рік обмежувальні заходи для Росії в зв'язку з анексією Криму і Севастополя. Того ж дня європейське дипломатичне джерело повідомило, що це, швидше за все, відбудеться на засіданні Ради міністрів ЄС із закордонних справ 19 червня.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ